Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z branży jachtowej do współtworzenia Stoiska podczas targów Miami International Boat Show w Miami (USA), w dniach 15˗19 lutego 2023 r.
Stoisko o powierzchni 46 m2 zlokalizowane będzie w centralnym miejscu targów i samego Miami – hali namiotowej w Marina Herald Plaza. W ramach stoiska każdy z Wystawców będzie miał zapewnione osobne stanowisko, miejsce do ekspozycji materiałów promocyjnych i produktu oraz przestrzeń do prowadzenia działań biznesowych.
Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.
Link do formularza: PAIH | Targi Miami International Boat Show
Formularze zgłoszeniowe przyjmowane są do 31 stycznia 2023 r.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: michal.rzeznik@paih.gov.pl.