Walne Zgromadzenie Izby – Nowy Zarząd POLBOAT

W dniu 30 maja b.r. w Mikołajkach odbyło się Zwyczajne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY.

Na początek warto zaznaczyć, że w tym roku odnotowano rekordową frekwencję, ponad 50-procentową, i po raz pierwszy w historii Walne odbyło się w pierwszym terminie.

Podczas spotkania zaprezentowano Sprawozdanie finansowe, Sprawozdanie merytoryczne Zarządu oraz Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za 2018 r.

W dalszej części Walnego, zgodnie z porządkiem obrad, miały miejsce wybory do władz Izby na kolejną kadencję, po których nowy Zarząd przedstawił plan działań priorytetowych na najbliższe cztery lata.

Na zakończenie, na wniosek nowego Zarządu, Walne Zgromadzenie Izby nadało Zbigniewowi Stosio tytuł członka honorowego Polboat w uznaniu za wybitne zasługi na rzecz Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY. W ten sposób Zbigniew Stosio dołączył do elitarnego grona, w którym są również Panowie Wojciech Kot i Andrzej Janowski, wcześniejsi Prezesi naszej Izby.

Tradycyjnie już podczas Walnego Zgromadzenia odbyły się prezentacje nowych członków Izby, czyli firm które dołączyły do stowarzyszenia w ostatnich miesiącach.

Dzień wcześniej, wszyscy przybyli na Walne, spędzili miłe chwile podczas integracyjnego rejsu statkiem Chopin.

Zarząd Izby bardzo dziękuje wszystkim przybyłym członkom oraz tym firmom, które zdecydowały się upoważnić kogoś do oddania głosu w swoim imieniu.

Poniżej pełny skład nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej i Rozjemczej:

Zarząd Izby

Sebastian Nietupski – Prezes

Piotr Jasionowski – Wiceprezes

Philip Scott – Wiceprezes

Jacek Oryl – Członek Zarządu

Sebastian Majewski – Członek Zarządu

Łukasz Szyca – Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna

Joanna Rafalska

Stanisław Kasprzak

Marcin Szklarek

Komisja Rozjemcza

Magdalena Janowska

Krzysztof Janukowicz

Patryk Zbroja

Wszystkim wybranym w trakcie głosowania serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy na rzecz branży.

 

 

 

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter