Sea-Line dołącza do ICOMII

Członek Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty firma Troton/Sea-Line został członkiem wspierającym Międzynarodowej organizacji ICOMIA.

ICOMIA jest międzynarodowym stowarzyszeniem handlowym reprezentującym światowy przemysł morski od 1966 roku. ICOMIA zrzesza stowarzyszenia oraz izby gospodarcze z całego świata w jednej globalnej organizacji i reprezentuje je na poziomie międzynarodowym, prezentując silny i zjednoczony głos w rozwiązywaniu problemów stojących przed branżą.

Joanna Janiak-Frais z Sea-Line powiedziała: „Głównym powodem, dla którego przystępujemy do ICOMII, jest fakt, że branża chemiczna, w której działamy, boryka się z dynamicznymi zmianami w przepisach UE oraz regulacjach poszczególnych krajów. Czasami dyrektywy są sprzeczne lub trudne do interpretacji. Mamy nadzieję, że przy wsparciu ICOMIA będziemy w stanie nadążyć za zmianami a nawet je wyprzedzić, aby zaoferować naszym klientom bezpieczny i zrównoważony produkt. Z niecierpliwością czekamy na synergię społeczności producentów farb żeglarskich i chemii ”.

Sea-Line powstała w 2008 roku i należy do firmy Troton założonej w 1978 roku w północno-zachodniej Polsce. Misją Sea-Line jest dostarczenie kompletnego systemu farb i materiałów jachtowych przydatnych na każdym etapie budowy łodzi, napraw i konserwacji łodzi. W ofercie Sea-Line znajduje się ponad 200 produktów, w tym szpachlówki poliestrowe i epoksydowe, podkłady, nawierzchnie poliuretanowe, lakiery bezbarwne, przeciwporostowe, pasty polerskie oraz szereg akcesoriów uzupełniających.

W imieniu Zarządu POLBOAT serdecznie gratulujemy.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter