Najnowsza edycja katalogu POLBOAT

Po przerwie spowodowanej pandemią znów ruszyły zagraniczne targi jachtowe. W związku z tym Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY po raz piąty przygotowała katalog Boating Industry in Poland.

 

Wydawnictwo zawierające prezentacje firm będących członkami POLBOAT ma rekordową objętość 246 stron i ukazało się w nakładzie 1000 egz.

Publikacja od lat cieszy się zainteresowaniem profesjonalistów i traktowana jest jako baza rekomendowanych firm z Polski.

Katalog w formie drukowanej dostępny będzie na najważniejszych targach m.in. METS Amsterdam 2021, BOOT Dusseldorf 2022, Dubai International Boat Show 2022, POLBOAT Yachting Festival 2022.

Dodatkowo przewidziana jest szeroka dystrybucja wersji elektronicznej m.in. do Zagranicznych Biur Handlowych PAIH oraz zagranicznych Izb przemysłu jachtowego, będących – tak jak POLBOAT – członkami międzynarodowych organizacji ICOMIA oraz European Boating Industry.

 

Wyrazy wdzięczności należą się firmom BWP Skórkiewicz, Dynacook, Kotniz, Parker Poland oraz Stocznia Jachtowa Delphia za zamieszczenie płatnych reklam w katalogu, co pozwoliło zebrać środki na jego druk.

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest tutaj

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter