Znamy datę 4. edycji POLBOAT YACHTING FESTIVAL!

Po spektakularnej trzeciej edycji Polboat Yachting Festival, czas na kolejną odsłonę imprezy. W terminie 27-30 lipca 2023 r. tradycyjnie w Marina Yacht Park w Gdyni, należącej do Grupy PHN, odbędą się po raz czwarty największe w Polsce targi jachtowe na wodzie – POLBOAT YACHTING FESTIVAL.

Impreza po raz kolejny odbywać się będzie w trakcie regat Gdynia Sailing Days, w ramach porozumienia z Polskim Związkiem Żeglarskim.

Udział w POLBOAT YACHTING FESTIVAL zapowiedziały już czołowe polskie stocznie (m.in. SUNREEF YACHTS, GALEON YACHTS, PARKER POLAND, NORTHMAN, BALT YACHT), dealerzy jachtowi oraz producenci osprzętu. W tym roku spodziewana jest również większa liczba wystawców oraz gości z zagranicy, jak również reprezentantów z sektora premium i luxury.

Na imprezie nie zabraknie premier jednostek, prób morskich, pokazów flyboardów mistrzowskiej ekipy z Fly-board.pl, pokazów skuterów wodnych przygotowanych przez Taurus Sea Power oraz innych wydarzeń towarzyszących.

Pierwszego dnia targów, podczas wieczornej Gali w hotelu Courtyard by Marriott, odbędzie się wręczenie nagród Gdynia Polboat Awards – nagród Prezydenta Miasta Gdynia.

Odwiedzający, rozpoczynający przygodę z jachtingiem, będą mogli wziąć udział w bezpłatnych rejsach jachtami żaglowymi i łodziami motorowymi – w ramach akcji Zostań Wodniakiem.

Festiwal pozostaje imprezą otwartą i niebiletowaną.

Więcej informacji, w tym regulamin, cennik dla Wystawców i formularz zgłoszeniowy, na stronie festiwalu: https://yachtingfestival.pl/

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter