Zaproszenie na wydarzenia online European Boating Industry

European Boating Industry, którego członkiem jest POLBOAT, zaprasza na dwa wydarzenia. Początkowo planowane przez EBI na BOOT Düsseldorf 2022, zostaną zorganizowane online. Udział dla członków POLBOAT jest bezpłatny.

 

Warsztaty BlueInvest on Green Nautical Technologies, organizowane wspólnie z Komisją Europejską i PwC, z udziałem inwestorów, ekspertów branżowych i przedsiębiorców. Prowadzone w formie dyskusji panelowych i sesji prezentacyjnych prowadzone przez start-upy z branży jachtowej. Celem jest wgląd w możliwości inwestycyjne na rzecz zrównoważonej i cyfrowej transformacji branży jachtowej.

Na platformie dostępne będą transmisje na żywo, czat na żywo i matchmaking B2B

24 stycznia, 10:30 – 13:00 CET

Link do rejestracji

 

International Breakfast Meeting, coroczne wydarzenie organizowane z partnerem BOOT Düsseldorf, w tym roku poświęcone będzie tematowi „Możliwości handlu międzynarodowego i wyzwania związane z łańcuchem dostaw”.

Głównymi tematami będą nowa polityka handlowa UE oraz wyzwania związane z łańcuchem dostaw, które mają wpływ na przemysł jachtowy i identyfikowanie nowych możliwości handlowych dla branży.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, prelegenci z sektora jachtowego i innych sektorów, takich jak motoryzacja i logistyka.

25 stycznia, 10:00 – 11:30 CET

Link do rejestracji

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter