Zapowiedź targów METS 2018

Zapowiedź targów METS 2018

W dniach 13-15 listopada b.r. w Amsterdamie odbędzie się 31. edycja najważniejszej na świecie imprezy targowej dedykowanej producentom i dystrybutorom osprzętu – Marine Equipment Trade Show

Organizatorzy – RAI Amsterdam – zapowiadają, że w tym roku swoją ofertę zaprezentuje ponad 1600 wystawców z całego świata. Fenomenem tej imprezy jest to, że ponad 20 tys. zwiedzających to profesjonaliści, głównie szefowie produkcji oraz zaopatrzeniowcy szukający nowych produktów i rozwiązań technologicznych.

Po raz trzeci w historii METS polscy wystawcy będą tworzyć Polski Pawilon i prezentować swoje produkty i usługi w jednej lokalizacji, pod biało-czerwoną flagą. W tym roku w skład Polskiego Pawilonu (w hali nr 5) wejdą firmy: Bafesto/Seatec, BWP Skórkiewicz, Demex, Kotniz, Janmor, Troton/Sea-Line, VTC Jachting, XDisc/Activesol.

Dodatkowo, w ramach Branżowego Programu Wsparcia, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko polskie. W związku z tym, że Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY będzie odpowiedzialna za merytoryczną obsługę tego stoiska, Polboat w tym roku nie będzie miał osobnego standu. Ale oczywiście nasi członkowie nadal będą mieli możliwość dystrybucji swoich materiałów promocyjnych, emisji filmów reklamowych czy korzystania z przestrzeni stoiska dla swoich potrzeb (np. w celu umówienia spotkania ze swoimi kontrahentami), tylko z tą różnicą, że będzie to w ramach narodowego stoiska. Ponadto na METS dystrybuowana będzie najnowsza edycja katalogu Polboat zawierającego prezentacje członków Izby.

Uwaga! Rejestrując się na stronie internetowej www.metstrade.com do 5 listopada można otrzymać bezpłatną wejściówkę. Później koszt biletu wyniesie 70 euro (pod warunkiem, że zakupu dokonamy przez internet. ponieważ jeśli będziemy chcieli kupić bilet w kasach na miejscu już w trakcie trwania imprezy należy się liczyć z wydatkiem rzędu 200 euro…).

Zachęcamy zatem do szybkiej rejestracji i do zobaczenia na METS !

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter