Zapowiedź 20. TARGÓW ŻEGLARSTWA I SPORTÓW WODNYCH BOATSHOW w Łodzi

W dniach 9 – 11 listopada b.r. w Łodzi już po raz 20 odbędą się Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Zgodnie z informacją od organizatorów w Hali Expo swoją ofertę będzie prezentować 130 wystawców z kraju i zagranicy. Wydarzenie to jest promowane jako kompleksowy przegląd polskich producentów jachtów jaki i dystrybutorów osprzętu i akcesoriów.

Z myślą o przedsiębiorcach związanych z branżą sportów wodnych i przemysłem jachtowym zorganizowane zostanie spotkanie z ekspertami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. W piątek (9 listopada) o godzinie 12:00 podczas półgodzinnej prezentacji przybliżone zostaną zasady pozyskiwania dotacji na udział w branżowych targach i szczegóły dotyczące wsparcia jakie agencja udziela dla firm naszej branży. Następnie odbędą się indywidualne konsultacje.

Udział w Boatshow jako wystawcy i zwiedzający zapowiedzieli goście z 13 państw,  między innymi: Czech, Tajlandii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Grecji, Niemiec oraz Rosji. Z Chorwacji specjalnie na Boatshow przyjadą przedstawiciele Booking Manager, czyli twórcy oprogramowania ułatwiającego rezerwację jachtów oraz prowadzenie agencji czarterowych. Do tej porty z ich rozwiązań skorzystało ponad 500 firm na całym świecie.

Dwie dekady targów to historia rozwoju polskiego przemysłu jachtowego oraz promocji jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie sektorów polskiej gospodarki. To także coroczne spotkania kilku tysięcy żeglarzy, motorowodniaków, sportowców i przedstawicieli organizacji wspierających rozwój sportów wodnych. Podczas Boatshow odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń towarzyszących. Będą to m.in. rozmowy na scenie z najlepszymi polskimi żeglarzami oraz szkolenia i spotkania wodniackich związków i stowarzyszeń.

Więcej informacji na: www.boatshow.pl

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter