Zapowiedź VIRTUAL NAUTIC – wirtualne targi jachtowe 12-13.03.2021

Francuska Izba Przemysłu Jachtowego – FIN (Fédération des Industries Nautiques), aby stworzyć nowe możliwości biznesowe dla branży jachtowej w czasach pandemii, podjęła decyzję o organizacji wirtualnych targów łodzi Virtual NAUTIC, które odbędą się w dniach 12-13 marca 2021 r.

Udział w targach dla odwiedzających będzie możliwy po ściągnięciu i zainstalowaniu na komputerze specjalnej aplikacji (dostępna w języku francuskim, angielskim, hiszpańskim, chińskim, japońskim), a następnie stworzeniu w kilku krokach swojego awatara. W ten sposób można będzie przejść się po co najmniej 5 salach i odwiedzać stoiska wystawców, z możliwością rozmowy z napotkanymi ludźmi, jak na fizycznych łodziach, ale bez wstawania z krzesła. Organizatorzy liczą, że impreza przyciągnie 25.000-30.000 odwiedzajacych. Rejestracja gości nastąpi ok. połowy lutego.

Virtual NAUTIC ma pozwolić wystawcom na kontakt z odwiedzającymi na całym świecie – cyfrowy świat nie ma granic.

Swoje stoiska zapowiedziały już m.in. Beneteau, Jeanneau, Excess catamarans, Bavaria, X-Yachts, Bayliner, Fountaine Pajot, Leopard, Nautitech, Zodiac, Targa, Quicksilver, Yamaha, Cummins, Mercury, Yanmar, Dream Yacht Charter, Sunsail, NKE, NV Equipment, BSI, Hobie , Rotomod RTM, Globesailor.

Jeśli chodzi o dostępne opcje wystawiennicze, firmy mogą skorzystać z wielu cyfrowych możliwości – wirtualne standy, komunikacja przez czat, sale spotkań dla wielu odwiedzających w jednym czasie, wideokonferencje, wyświetlacze reklam. Lokalizacja stoisk zostanie określona w połowie lutego.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter