Zapowiedź targów BALTEXPO 2021

W poniedziałek, 6 września br. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym AmberExpo w Gdańsku rozpoczęła się XXI odsłona odbywających się co dwa lata Międzynarodowych Targów Morskich i Konferencji BALTEXPO.

BALTEXPO, to od wielu lat najważniejszy projekt gospodarczy, poświęcony gospodarce morskiej i przemysłowi stoczniowemu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Tegoroczne BALTEXPO ma charakter wyjątkowy. To bowiem pierwsze wydarzenie gospodarcze w Europie, organizowane po okresie pandemii, co spotkało się ze szczególnym zainteresowaniem biznesu, administracji i ekspertów, dla których będzie to pierwsza możliwość osobistych spotkań i rozmów – mówiła w trakcie otwarcia Grażyna Karłowska, prezes Zarządu Targów Warszawskich S.A., organizator BALTEXPO.

Główną i najważniejszą grupą wystawców na tegorocznych targach są stocznie i producenci wyposażenia okrętowego, porty i terminale, producenci sprzętu do rozładunku i przeładunku, firmy związane z transportem intermodalnym i energetyką wiatrową. Wśród wystawców są także firmy należące do POLBOAT – Airmech oraz Marine Works. W sumie zgłosiło się 116 wystawców z 9 krajów, a w programie tegorocznej edycji BALTEXPO jest ponadto 60 godzin konferencji i debat publicznych.

Więcej informacji oraz program na stronie www.baltexpo.ztw.pl

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter