Zapowiedź POLBOAT YACHTING FESTIVAL

Zapraszamy na POLBOAT YACHTING FESTIVAL, wyjątkową wystawę jachtową, która odbędzie się w Marina Yacht Park w Gdyni w dniach 20-22.08.2020 r.

 

W związku z odwołaniem targów Wiatr i Woda (w marcu w Warszawie oraz w lipcu w Gdyni), zarząd Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY, podjął decyzję o organizacji wydarzenia, które da możliwość prezentacji jednostek pływających na wodzie a także prowadzenia spotkań biznesowych z innymi firmami z branży oraz potencjalnymi klientami.

Impreza nie będzie biletowana, ale możliwość wejścia na keje oraz ilość osób jednocześnie się na nich znajdujących, będzie ograniczona. Ze względu na Covid-19 POLBOAT YACHTING FESTIVAL 2020 będzie wydarzeniem biznesowym a nie masowym, dlatego na jachty wstęp będą miały przede wszystkim osoby wcześniej zapisane na spotkania, a także goście zaproszeni przez wystawców i Partnerów wydarzenia.

W Gdyni można będzie zobaczyć czołowe polskie marki: luksusowe jednostki Sunreef i Galeon, łodzie spacerowe Delphia i Northman, motorówki Parker Poland oraz Techno Marine, żaglówki TES Yacht i Jacht2020, houseboat La Mare oraz produkty młodych stoczni z potencjałem jak Mongird Yacht czy Etiuda Yachts. Udział zapowiedzieli także sprzedawcy wielu znakomitych brandów zagranicznych, w tym tych produkowanych w polskich stoczniach – Saxdor, Jeanneau, Bayliner oraz Hanse.

Kampania reklamowa obejmie telewizję, radio, prasę oraz internet w tym social media.

Wystawa POLBOAT YACHTING FESTIVAL będzie dodatkowo promowana w internecie w postaci wirtualnego spaceru w technologii video Matterport 3D – z wchodzeniem do wnętrz jachtów i widokiem 360 stopni.

 

Patronat medialny:

Media branżowe: Magazyn WIATR

Prasa: Dziennik Bałtycki

Radio: Radio Gdańsk

Internet: Trojmiasto.pl

Partner honorowy:

Miasto Gdynia – Żeglarska Stolica Polski

Partnerzy:

Marina Yacht Park

Banglob

Polska grupa karawaningu

Elcamp

Kabar

RR Security

GT Yachting Consulting

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter