Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP – aktualne oferty współpracy

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty nawiązała kontakt z Wydziałami Promocji Handlu i Inwestycji na całym świecie.

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP to placówki Ministra Gospodarki, działające w ramach struktur Ambasad i Konsulatów RP, które świadczą pomoc polskim przedsiębiorcom na rzecz rozwoju współpracy z zagranicznymi partnerami oraz w pozyskaniu zagranicznych kooperantów i inwestorów. WPHI odgrywają również kluczową rolę w zakresie promocji polskiej gospodarki poza granicami Polski, w tym polskich towarów i usług.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany którąkolwiek z ofert zamieszczonych poniżej prosimy o kontakt mailowy na: office@polboat.eu w celu otrzymania więcej szczegółów dotyczących oferty i kontaktu bezpośredniego do właściwego przedstawiciela WPHI.

Jednocześnie prosimy o kontakt jeśli jakiś kraj interesuje Państwa najbardziej i życzylibyście sobie Państwo otrzymywać zdecydowanie więcej informacji handlowych związanych z danym regionem.

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas Cape Town International Boat Show 14-16.10.2016 (www.boatshow.co.za).

Zainteresowani proszeni są o kontakt z WPHI Johannesburg: office@poltrade.org.za

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu planuje w tym roku udział w Międzynarodowych Targach Żeglarskich Biograd Boat Show, które odbędą się w dniach 20-23 października w miejscowości Biograd na Moru.
W związku z tym jest możliwość udziału przedstawiciela Państwa firmy na stoisku lub dostarczenie Waszych materiałów reklamowych. Obie te formy prezentacji Państwa ofery nie wymagają partycypacji w kosztach organizacji stoiska.
Targi żeglarskie w Biogradzie http://www.bbs.com.hr/index_eng.html są największą imprezą branżową w Chorwacji, przyciągającą rokrocznie setki wystawców z wielu krajów świata i tysiące zwiedzających.

Uprzejmie informujemy, że Pracodawcy RP oraz EU-Philippines Business Network (EPBN) zapraszają na seminarium pt.: Filipiny – Brama Do Azji Południowo-Wschodniej.

Odbędzie się ono 16 listopada 2015 r., o godzinie 10:00 w siedzibie Pracodawców RP przy ul. Brukselskiej 7 w Warszawie.

Program wydarzenia znajduje się pod adresem: http://goo.gl/05kePp

Udział w seminarium jest bezpłatny; o możliwości uczestnictwa w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prezentacje ekspertów EPBN odbędą się w języku angielskim.

Prosimy o potwierdzenie obecności bezpośrednio do Pracodawców RP, do pana Patryka Tuczapskiego, na adres e-mail: p.tuczapski@pracodawcyrp.pl lub telefonicznie: 22 518 87 23.

Serdecznie zapraszamy!

Rynek Filipin staje się coraz bardziej atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów – także tych z Polski. Istnieją liczne udogodnienia dla zagranicznych firm wchodzących na rynek Filipin ze swoimi towarami, jak i dla tych, które chcą dostarczać technologie oraz usługi dla projektów w kluczowych sektorach w tym kraju: chemicznym, przemysłu maszynowego, transportowym, produkcji narzędzi, żelaznym i stalowym, tekstylnym, produkcji żywności i rolnictwie. Gospodarka Filipin rośnie w szybkim tempie (7,2% w 2013 r. i 6,1% w 2014 r.) i kraj coraz częściej wymieniany jest wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków na świecie.

Europe-Philippines Business Network (EPBN) - http://epbn.ph/ - jest siecią wsparcia dla europejskich przedsiębiorców na Filipinach, która powstała w ramach projektu SEBSEAM-PH (Support to European Business in South East Asia Markets –the Philippines Component), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (UE) i nadzorowaegoy przez Komisję Europejską. Nadzór nad realizacją projektu EPBN pełni Europejska Izba Gospodarcza na Filipinach – ECCP (http://www.eccp.com/), której członkiem rzeczywistym jest również nasze WPHI.

Możliwość współorganizacji polskiego stoiska w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu Pływającego Salon Nautico – 14-18.10.2015 Barcelona

Po stronie WPHI – zakup powierzchni wystawienniczej (15 m2)

Po stronie Partnera – wyposażenie stoiska (lada, stoliki, regał na katalogi, materiały promocyjne), oddelegowanie osoby na 5 dni targów.

Termin oferty: 01.09.2015

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter