PZMWiNW z nowym logo oraz apelem w sprawie rejestracji łodzi

Tradycja i historia organizacji sportowej połączona z nowoczesnością i funkcjonalnością – Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego zaprezentował nowy znak graficzny i spójną identyfikację wizualną.

Cała koncepcja identyfikacji wizualnej PZMWiNW wraz z szablonami materiałów zostały opisane szczegółowo w księdze znaku oraz brandmanualu. Zaprezentowana identyfikacja wizualna Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego będzie kompleksowo wdrażana do rozpoczęcia nowego sezonu motorowodnego, czyi do drugiego kwartału 2023 roku.

ANIMACJA prezentująca nowy znak graficzny Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego dostępne jest TUTAJ.

KSIĘGA ZNAKU Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego dostępna jest  TUTAJ.

 

Jednocześnie PZMWiNW przypomina: do 31 stycznia 2023 roku należy przerejestrować jacht do systemu REJA 24.

Zbliża się termin utraty ważności dokumentów rejestracyjnych łodzi wydanych na podstawie starych przepisów. Właściciele jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 metrów zobowiązani są do zarejestrowania jednostek z wykorzystaniem ogólnopolskiego systemu REJA 24. Termin, w którym należy dokonać powtórnej rejestracji upływa już 31 stycznia 2023 roku

Przypominamy, że od 1 sierpnia 2020 roku obowiązują przepisy ustawy z dnia 12 kwietnia 2018 r. o rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24m. Na ich podstawie powstał jeden ogólnopolski rejestr jednostek prowadzony w systemie REJA 24 https://portal.reja24.gov.pl/.

Dokumenty wydane na podstawie starszych przepisów zachowują ważność tylko do 31 stycznia 2023 roku.
Wniosek o rejestrację można złożyć w wybranym organie rejestrującym, spośród 382 na terenie kraju. Są nimi starostowie, prezydenci miast na prawach powiatu oraz Polski Związek Żeglarski i Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego.
UWAGA – przypominamy też, że odbiór dokumentów może nastąpić wyłącznie w siedzibie organu rejestrującego.

Więcej pomocnych informacji o procesie rejestracji znajdą Państwo TUTAJ.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter