Promocja polskiego przemysłu jachtowego na METS 2023

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty serdecznie zaprasza do udziału w 35. edycji targów METS  (Marine Equipment Trade Show) w Amsterdamie i odwiedzenia stoiska POLBOAT.

METS to największe w Europie targi sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej, a Izba od 2016 roku organizuje Polski Pawilon, czyli miejsce gdzie wystawcy z Polski mają możliwość wystawiania się w jednej lokalizacji, pod biało-czerwoną flagą.

Polski Pawilon tradycyjnie będzie w hali nr 5, a stoisko informacyjne POLBOAT, w tym roku wspierane przez firmę PACYFIC, ma numer 05.267 i znajdować się będzie w centralnym punkcie Pawilonu.

Członkowie Izby, którzy nie wystawiają się na tych targach, mogą skorzystać z następujących możliwości promocyjnych w ramach stoiska POLBOAT:

• Dystrybucja materiałów reklamowych

• Wyświetlenie filmu promocyjnego

W imieniu Zarządu POLBOAT oraz naszego Partnera – BOLS Marine – zapraszamy wszystkich Członków Izby, którzy będą obecni na METS, zarówno w roli Wystawców jak i Odwiedzających, na Polish Cocktail, który zorganizowany będzie na stoisku Izby pierwszego dnia targów, tj.15.11.2023 r., o godz. 17.00.

Przypominamy także, że do 7.11 przedstawiciele branży mogą zarejestrować się na stronie targów i odebrać DARMOWE wejściówki – Tickets (metstrade.com)

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter