Polskie stoisko na Miami International Boat Show 2024

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty (POLBOAT) zapraszają do współtworzenia stoiska na tegorocznych targach Discover Boating Miami International Boat Show (DBMIBS). Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-18 lutego 2024 r. w Miami, USA.

Discover Boating Miami International Boat Show (DBMIBS) to największe coroczne wydarzenie związane z łodziami i jachtami na zachodniej półkuli. Targi skierowane są do producentów i kupców małych, średnich i dużych jednostek nawodnych (zarówno tych z napędem spalinowym, jak i żaglowym). W poprzedniej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 1 000 wystawców oraz 100 tysięcy odwiedzających z 35 państw świata.

Obecność na stoisku zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania produktów i rozwiązań dla branży łodzi i jachtów,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • skorzystanie z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznych Biur Handlowych PAIH.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne takie jak spedycja towarów i materiałów reklamowych, transport, ubezpieczenie pracowników i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Firmy zainteresowane udziałem w misji mogą przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 26 stycznia 2024 roku.

Regulamin »

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Michał Rzeźnik: michal.rzeznik@paih.gov.pl.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter