Polski Pawilon na targach METS Amsterdam 2023

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty już po raz siódmy organizuje Polski Pawilon na  Marine Equipment Trade Show  w Amsterdamie (15-17.11.2023 r.) największe targi sprzętu, materiałów i systemów jachtowych.

Rezerwacji powierzchni wystawienniczej w Pawilonie Narodowym należy dokonać do końca lutego (oficjalną rejestrację należy dokonać przez oficjalną stronę internetową targów do końca maja 2023), żeby skorzystać z cen Early Bird.

W tym roku cena za 1m2 – dla stoiska typu Standard – wynosi 413 EUR (Early Bird) lub 440 EUR (Regular). Do tego dochodzi opłata rejestracyjna w wysokości 495 EUR.

Polski Pawilon, tradycyjnie zlokalizowany będzie w hali 5, jednak wróci na wcześniejsze miejsce, w którym był do 2021 roku, pomiędzy pawilonami Francji i Słowenii, w bliskiej odległości od pawilonów państw skandynawskich.

Możliwość wspólnego wystawiania się polskich firm, pod wielką biało-czerwoną flagą daje wiele różnych korzyści, zainteresowane firmy, również nie będące Członkami POLBOAT, zapraszamy do kontaktu mailowego na office@polboat.eu

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter