Polski Pawilon na METS 2021

POLBOAT planuje utworzenie po raz piąty Polskiego Pawilonu na Marine Equipment Trade Show w Amsterdamie (16-18.11.2021 r.), o ile sytuacja pozwoli i uda się w tym roku zorganizować te największe na świecie targi osprzętu.

Wstępnie Polski Pawilon ma mieć powierzchnię 229 m2, a udział zapowiedziały: Adriatica, Balt Yacht, BWP Skórkiewicz, Demex, Kotniz, Marine Works, Troton/Sea Line, XDisc/Activesol. Swoje stoisko zapowiedział także Urząd Marszałkowski województwa łódzkiego (w ramach stoiska wystawiać mają się cztery firmy z branży jachtowej mające siedzibę w tym regionie, wybrane na podstawie konkursu). W ramach programu BRAND planowane jest także narodowe stoisko informacyjne, promujące ogólnie polski przemysłu jachtowego, z którego przestrzeni będą mogli korzystać polscy przedsiębiorcy.

Dodatkowo POLBOAT w tym roku planuje także misję wyjazdową na targi METS, dla polskich przedsiębiorców z sektora MŚP, obejmująca szereg spotkań B2B i udział w eventach branżowych

W tym roku organizatorzy przesunęli termin przyjmowania zgłoszeń i możliwość skorzystania z cen Early Bird – do końca maja. Jednocześnie ogłoszono podniesienie cen wystawienniczych. W efekcie standardowe stoisko z zabudową o powierzchni 12m2 (szerokość – 4m, głębokość – 3m) kosztować będzie 4752 euro (12×396 euro), do tego dojdzie wpisowe 495 euro.

Firmy MŚP mogą starać się o dofinansowanie z programu Go to Brand, programów regionalnych czy środków oferowanych w ramach klastrów.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter