Piotr Jasionowski polskim konsultantem GMBA

Global Marine Business Advisors (GMBA), sieć niezależnych doradców branży morskiej z całego świata, rozszerzyła swój globalny zasięg o dwóch nowych konsultantów reprezentujących Polskę i Turcję.

Z Polski do GMBA dołącza Piotr Jasionowski, posiadający ogromne doświadczenie zdobyte podczas 25 lat pracy w stoczni Ostróda Yacht. Jest ekspertem technicznym ds. produkcji i pionierem industrializacji seryjnej w produkcji łodzi i jachtów w naszym kraju. Piotr Jasionowski pełnił wiele funkcji kierowniczych, w szczególności dyrektora zarządzającego i Prezesa zarządu Ostróda Yacht. Jest również współzałożycielem Stowarzyszenia Polskie Jachty, które w 2006 roku zostało przekształcone w Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty (POLBOAT). Obecnie Piotr Jasionowski jest Wiceprezesem POLBOAT i jednocześnie pełni funkcję Wiceprezydenta European Boating Industry.

Turcję reprezentuje Yavuz Sipahi, który zdobył duże doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu marin pracując w Atakoy Marina w Stambule jako kierownik techniczny a następnie w grupie Burla, gdzie był dyrektorem generalnym. Podobnie jak wszyscy konsultanci GMBA, Sipahi był również aktywnym członkiem wielu lokalnych i międzynarodowych organizacji branżowych.

Oba kraje mają rozwinięty przemysł jachtowy. Polska ma 38 milionów mieszkańców, a PKB na mieszkańca przekracza 12 400 USD, co czyni ją największą gospodarką w Europie Środkowej i szóstą co do wielkości w UE. Turcja ma 82 miliony mieszkańców, a PKB na mieszkańca wynosi 8 957 USD. Thom Dammrich, kluczowy członek GMBA z siedzibą w USA, powitał nowych konsultantów, podkreślając, że nie tylko wnoszą oni bogate umiejętności i doświadczenie, ale mają również rozległe kontakty w swoich krajach, które będą ważne dla klientów GMBA.

 

Global Marine Business Advisors to grupa ekspertów z branży, zlokalizowana na pięciu kontynentach, w 14 krajach. Konsultanci mieszkają obecnie w Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Holandii, Singapurze, Australii, Dubaju, Hiszpanii, Rosji, Włoszech, RPA, Turcji, Polsce i USA.

Grupa koncentruje się na świadczeniu szerokiej gamy usług wsparcia dla firm z globalnego sektora marine.

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter