ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY została założona 11 maja 2006 r. w Warszawie. Członkami założycielami było sto podmiotów gospodarczych działających w branży produkcji, usług, sportu i turystyki wodnej. Wielomiesięczne starania grona osób, wśród których było wielu członków Stowarzyszenia Polskie Jachty, zakończyły się sukcesem i powstaniem wyższej formy organizacyjnej jaką jest Izba Gospodarcza.

POPRZEDNIE LOGA

OBECNE LOGO

 

Po dokonaniu niezbędnych czynności prawnych, Od 1 stycznia br. Izba rozpoczęła oficjalną działalność. Ideą członków założycieli jest, aby kontynuowała ona pełną sukcesów drogę działań Stowarzyszenia Przemysłu Jachtowego Polskie Jachty. Podkreśleniem tego faktu było przekazanie całego majątku Stowarzyszenia na rzecz Izby na ostatnim, likwidacyjnym Walnym Zebraniu w dniu 11 stycznia 2007 r. Izba gospodarcza zrzesza pod swoim szyldem dwa razy więcej członków i jest partnerem obligatoryjnym dla władzy wykonawczej i ustawodawczej. Dzięki temu możemy w sposób nieporównywalnie skuteczniejszy działać na rzecz interesów całej branży. Liczymy, że zgodnie z ustawą będziemy mogli skutecznie pomagać administracji państwowej i samorządowej.

A jest dużo do zrobienia. Sukcesy i eksportowe osiągnięcia naszego przemysłu jachtowego są znane i cieszą się niekłamanym podziwem zagranicznej konkurencji. Czas też na budowę krajowego rynku na miarę możliwości prawie 40 milionowej populacji w centrum Europy. Zapraszamy do naszego grona wszystkich, którym leży na sercu rozwój i pomyślność szeroko rozumianej branży sportów i turystyki wodnej.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter