Najnowsza edycja katalogu POLBOAT

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY po raz szósty przygotowała katalog Boating Industry in Poland 2023.

 

Publikacja od lat cieszy się zainteresowaniem profesjonalistów i traktowana jest jako baza rekomendowanych firm z Polski.

Katalog w formie elektronicznej dostępny będzie już na targach m.in. METS Amsterdam 2022 i Ateny Boat Show 2022, a w wersji drukowanej dostępny będzie m.in. na BOOT Dusseldorf 2023, Miami International Boat Show 2023 oraz POLBOAT Yachting Festival 2023.

Katalog w wersji drukowanej liczy rekordową ilość stron – 276. Ogromne podziękowania należą się firmom, które zdecydowały się wykupić strony reklamowe i tym samym pokryć koszty druku – Balt Yacht, Dynacook, Elplast+, Flexiteek Marine Products, Kotniz, Parker Poland, Wave Catamarans oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Dodatkowo przewidziana jest szeroka dystrybucja wersji elektronicznej m.in. do Zagranicznych Biur Handlowych PAIH oraz zagranicznych Izb przemysłu jachtowego, będących – tak jak POLBOAT – członkami międzynarodowych organizacji ICOMIA oraz European Boating Industry.

 

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest pod linkiem: Polboat_Catalogue_2023.pdf

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter