Misja online z Chorwacji 2-4.03.2021 r.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii uprzejmie informuje, że Krajowa Izba Gospodarcza jest organizatorem programu wirtualnej wizyty przedstawicieli instytucji i organizacji gospodarczych z Chorwacji, w ramach projektu Ministerstwa Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju Chorwacji.

W programie wirtualnej misji zaplanowane są  e-wizyty w polskich firmach/organizacjach branżowych  dla chorwackiej delegacji, w  terminie 2-4 marca 2021 r.

W spotkaniach online ze strony chorwackiej uczestniczyć będą:  przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki i Zrównoważonego Rozwoju Chorwacji oraz przedstawicieli innych resortów z odpowiednich sektorów przemysłowych doładowanych do polskich uczestników misji.  Zaproszone zostaną również firmy chorwackie odpowiadające branżom i profilom polskich uczestników misji online, tak aby strony miały możliwość do bezpośrednich spotkań b2b miedzy sobą.

W ramach programu zaplanowane są wirtualne wizyty w polskich firmach/organizacjach branżowych z następujących sektorów: motoryzacyjny, stoczniowy – jachtowy, IT, w tym rozwiązania w dziedzinie inteligentnych systemów transportowych i monitoringu miejskiego, smart cities, transport w obszarach miejskich, rozwiązania w zakresie zintegrowanych systemów informatycznych w medycynie (urządzenia i usługi) oraz dot.  systemu  usług zdrowotnych, rozwiązania i narzędzia do diagnostyki medycznej.

Program ma na celu zapoznanie chorwackich przedstawicieli organów administracji państwowej z polskimi osiągnięciami w sektorach zaawansowanych technologii i kluczowych przemysłów wschodzących. Strona chorwacka zainteresowana jest wymianą doświadczeń i skorzystaniem z dobrych praktyk polskich innowacyjnych firm i zaimplementowaniu ich rozwiązań i technologii na rynku chorwackim. Może to być okazja do nawiązania współpracy z partnerami chorwackimi dla polskich firm.

Kontakt:
Krajowa Izba Gospodarcza
Elzbieta Wojtas/Agnieszka Salamonczyk
e-mail: ewojtas@kig.pl / asalamonczyk@kig.pl

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter