Konferencja inaugurująca Program „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACJE” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Konferencja inaugurująca Program „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach b2b z norweskimi firmami działającymi w zakresie technologii przyjaznych dla środowiska oraz poprawiających jakość życia.

Spotkania, które odbędą się 30 października 2019 r. w The Heart w Warsaw Spire, pl. Europejski 1 w Warszawie (w godz. 13.00-16.00) będą służyć nawiązaniu partnerstw projektowych w celu wspólnego składania wniosków o dofinansowanie projektów z Funduszy Norweskich.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja inaugurująca III Edycję Funduszy Norweskich w Polsce (2014-2021), podczas której zostanie ogłoszony konkurs na projekty grantowe. Planowane jest m.in. wsparcie dla opracowania i wprowadzania  innowacji produktowych lub procesowych, które zmniejszają negatywny wpływ firmy na  środowisko, w tym w obszarze wód morskich i śródlądowych, a także poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym głównie osób starszych. Dotacje będą mogły pokryć do 70% kosztów kwalifikowanych i wynosić nawet 8 mln złotych.

Czynnikiem zwiększającym szanse otrzymania grantu będzie realizacja projektu w partnerstwie z podmiotem norweskim. Zachęcamy więc do udziału w spotkaniach firmy, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim.

Udział w spotkaniach umożliwi:

– nawiązanie kontaktów biznesowych,

– wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu,

– pozyskanie nowych zleceń,

– nawiązanie partnerstw projektowych, które będą premiowane w wyżej wymienionym  konkursie.

Lista norweskich firm, które wezmą udział w spotkaniach, znajduje się tutaj: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57636:spotkania-b2b-z-norweskimi-firmami-z-branzy-welfare-oraz-zielonych-technologii

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich firm prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim) do 23 października 2019 r

(https://www.parp.gov.pl/component/content/article/57636:spotkania-b2b-z-norweskimi-firmami-z-branzy-welfare-oraz-zielonych-technologii).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter