Wydziałowe Targi Pracy na Politechnice Gdańskiej

Politechnika Gdańska zaprasza członków POLBOAT do udziału w Wydziałowych Targach Pracy, które odbędą się w terminie od 26 kwietnia do 11 maja br.

Udział w wydarzeniu TARGOIOWISKO ONLINE 2021 organizowanym przez Biuro Karier Politechniki Gdańskiej, jest bezpłatny.

Mamy nadzieję, że udział członków POLBOAT w tym wydarzeniu online  umożliwi  między innymi przedstawienie  studentom  i absolwentom PG aktualnych ofert pracy, praktyk i staży.

Połączenie będzie realizowane przez platformę MS Teams. Każdego dnia planowana jest organizacja jednego spotkania online. Każde spotkanie online jest przewidziane na 1,5  godziny.

Targi skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Gdańskiej, jednak w szczególności do studentów oraz absolwentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, kierunków: Oceanotechnika oraz Energetyka.

Firmy zainteresowane  udziałem w Targoiowisku online proszone są o przesłanie do dnia 20 kwietnia 2021 roku informacji na adres e-mailowy: jjettmar@pg.edu.pl

Linki do logowania na spotkania z pracodawcami będą dostępne dla studentów / absolwentów tylko na platformie kariery Career Center.

 

Serdecznie zapraszamy !

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter