Wydarzenia PARP i Innovation Norway

 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway planują organizację 2 wydarzeń wspierających zrównoważone wykorzystanie wód morskich, śródlądowych, a także obszarów przybrzeżnych. Wydarzenia te mają na celu wspieranie rozwoju współpracy polsko-norweskiej i międzynarodowej w tym zakresie.

5 kwietnia 2022 r. w Lillestrøm w Norwegii, podczas targów Nor-Shipping, odbędzie się wydarzenie „Morski dialog polsko-norweski„. Podczas seminarium oraz business mixera polskie i norweskie firmy uzyskają dostęp do najnowszej wiedzy o możliwościach rozwoju na obydwu rynkach oraz będą mieć okazję do zainicjowania współpracy biznesowej. Impreza kierowana jest przede wszystkim do firm związanych z sektorem morskim, realizujących projekty technologiczne, zwłaszcza w obszarach takich jak: przemysł stoczniowy, urządzenia i wyposażenie dla statków i jachtów, usługi morskie i portowe, systemy przeładunkowe, technika morska. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 31 marca 2022r.

10 i 11 maja 2022 r. w Atenach w Grecji odbędzie się dwudniowe, międzynarodowe wydarzenie “Business Cooperation on Blue Growth in Europe”. Zaplanowano w nim udział 200 przedstawicieli firm, klastrów, naukowców, decydentów oraz instytucji otoczenia biznesu z 12 państw takich jak Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Norwegia i Islandia. Program wydarzenia obejmuje sesje plenarne i tematyczne oraz networking i spotkania matchmakingowe.

Organizatorzy zapewnią udział w wydarzeniu w formule stacjonarnej i zdalnej (transmisja online). Zainteresowanych wzięciem udziału w tym prosimy o rejestrację za pośrednictwem platformy b2match https://cooperation-on-sustainable-blue-growth.b2match.io/home

 

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter