WPHI - Aktualne oferty

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP – aktualne oferty współpracy

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty nawiązała kontakt z Wydziałami Promocji Handlu i Inwestycji na całym świecie.

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP to placówki Ministra Gospodarki, działające w ramach struktur Ambasad i Konsulatów RP, które świadczą pomoc polskim przedsiębiorcom na rzecz rozwoju współpracy z zagranicznymi partnerami oraz w pozyskaniu zagranicznych kooperantów i inwestorów. WPHI odgrywają również kluczową rolę w zakresie promocji polskiej gospodarki poza granicami Polski, w tym polskich towarów i usług.

Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany którąkolwiek z ofert zamieszczonych poniżej prosimy o kontakt mailowy na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu otrzymania więcej szczegółów dotyczących oferty i kontaktu bezpośredniego do właściwego przedstawiciela WPHI.

Jednocześnie prosimy o kontakt jeśli jakiś kraj interesuje Państwa najbardziej i życzylibyście sobie Państwo otrzymywać zdecydowanie więcej informacji handlowych związanych z danym regionem.WPHI Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas Cape Town International Boat Show 14-16.10.2016 (www.boatshow.co.za).

Zainteresowani proszeni są o kontakt z WPHI Johannesburg: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
WPHI Zagrzeb, Chorwacja

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu planuje w tym roku udział w Międzynarodowych Targach Żeglarskich Biograd Boat Show, które odbędą się w dniach 20-23 października w miejscowości Biograd na Moru.
W związku z tym jest możliwość udziału przedstawiciela Państwa firmy na stoisku lub dostarczenie Waszych materiałów reklamowych. Obie te formy prezentacji Państwa ofery nie wymagają partycypacji w kosztach organizacji stoiska.
Targi żeglarskie w Biogradzie http://www.bbs.com.hr/index_eng.html są największą imprezą branżową w Chorwacji, przyciągającą rokrocznie setki wystawców z wielu krajów świata i tysiące zwiedzających.

 
WPHI Kuala Lumpur, Malezja

Uprzejmie informujemy, że Pracodawcy RP oraz EU-Philippines Business Network (EPBN) zapraszają na seminarium pt.: Filipiny – Brama Do Azji Południowo-Wschodniej.

Odbędzie się ono 16 listopada 2015 r., o godzinie 10:00 w siedzibie Pracodawców RP przy ul. Brukselskiej 7 w Warszawie.

Program wydarzenia znajduje się pod adresem: http://goo.gl/05kePp

Udział w seminarium jest bezpłatny; o możliwości uczestnictwa w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Prezentacje ekspertów EPBN odbędą się w języku angielskim.

Prosimy o potwierdzenie obecności bezpośrednio do Pracodawców RP, do pana Patryka Tuczapskiego, na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: 22 518 87 23.

Serdecznie zapraszamy!

Rynek Filipin staje się coraz bardziej atrakcyjny dla zagranicznych inwestorów – także tych z Polski. Istnieją liczne udogodnienia dla zagranicznych firm wchodzących na rynek Filipin ze swoimi towarami, jak i dla tych, które chcą dostarczać technologie oraz usługi dla projektów w kluczowych sektorach w tym kraju: chemicznym, przemysłu maszynowego, transportowym, produkcji narzędzi, żelaznym i stalowym, tekstylnym, produkcji żywności i rolnictwie. Gospodarka Filipin rośnie w szybkim tempie (7,2% w 2013 r. i 6,1% w 2014 r.) i kraj coraz częściej wymieniany jest wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków na świecie.

Europe-Philippines Business Network (EPBN) - http://epbn.ph/ - jest siecią wsparcia dla europejskich przedsiębiorców na Filipinach, która powstała w ramach projektu SEBSEAM-PH (Support to European Business in South East Asia Markets –the Philippines Component), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (UE) i nadzorowaegoy przez Komisję Europejską. Nadzór nad realizacją projektu EPBN pełni Europejska Izba Gospodarcza na Filipinach – ECCP (http://www.eccp.com/), której członkiem rzeczywistym jest również nasze WPHI.

 
WPHI Madryt, Hiszpania

Możliwość współorganizacji polskiego stoiska w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu Pływającego Salon Nautico – 14-18.10.2015 Barcelona

Po stronie WPHI – zakup powierzchni wystawienniczej (15 m2)

Po stronie Partnera – wyposażenie stoiska (lada, stoliki, regał na katalogi, materiały promocyjne), oddelegowanie osoby na 5 dni targów.

Termin oferty: 01.09.2015

 
WPHI Dublin, Irlandia

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

 
WPHI Helsinki, Finlandia

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

 
WPHI Tokio, Japonia

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

 
WPHI Tel Aviv, Izreael

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

 
WPHI Kopenhaga, Dania

Zamieszczenie informacji o działalności Izby Polskie Jachty na stronie internetowej WPHI

Zapytanie od firmy BYG ApS - firma poszukuje producentów mogących wykonać katamarany (12 i 30 metrowe) z aluminium lub kompozytów.

 

 
WPHI Kolonia, Niemcy

Udzielanie członkom Izby wsparcia w projektach związanych z ich udziałem w targach, konferencjach i wystawach branżowych na terenie naszego okręgu konsularnego, a także w zakresie bezpośredniego nawiązywania kontaktów gospodarczych z partnerami niemieckimi.

 
WPHI Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Katalog firm operujących w GCC (wszystkie państwa w Zatoce Arabskiej) w branży transportowej: samoloty, helikoptery, samochody, pojazdy wojskowe, motocykle, ciężarówki, statki i łodzie, usługi transportu, montażu, logistyka, poczta, usługi wsparcia

https://goo.gl/a93NCj

 
WPHI Kuala Lumpur, Filipiny

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas targów SEA-EX 19-21.02.2016 Makati City http://seaex.ph/

Termin oferty: 10.10.2015

 

 
WPHI Lizbona, Portugalia

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas targów Nauticampo – kwiecień 2016

Termin oferty 10.10.2015 r.

 

 
WPHI Montreal, Kanada

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI na targach: Toronto International Boat Show 8-17.01.2016 - największa w Kanadzie impreza przemysłu jachtowego pod zamkniętym dachem, w czasie której odbywa się około 200 seminariów tematycznych http://www.torontoboatshow.com/.

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI na targach: Vancouver International Boat Show 20-24.01.2016 na których w 2015 roku było ponad 250 wystawców. http://www.vancouverboatshow.ca/2016/

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI na targach o mniejszej skali w:

Ottawie (http://www.ottawaboatandsportshow.ca/, 18-21.02.2016)

Winnipeg (http://midcanadaboatshow.com/, 03-06.03.2016)

Calgary (http://www.calgaryboatandsportshow.ca/, 04-07.02.2016)

Edmonton (http://www.edmontonboatandsportshow.ca/, 10-13.03.2016).

Termin oferty: 10.10.2015

 

 
WPHI Sofia, Bułgaria

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TECHNICZNYCH (INTERNATIONAL TECHNICAL FAIR) 28.09-03.10.2015, Płowdiw

Termin oferty: 20.09.2015

 

 
WPHI Zagrzeb, Chorwacja

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas Biograd Boat Show 22-25.10.2015

Termin oferty: 22.09.2015

 

 
WPHI Johannesburg, Republika Południowej Afryki

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas Cape Town International Boat Show 09-11.10.2015

Termin oferty: 09.09.2015

 

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI Joahnnesurg na wybranych imprezach targowych w 2016 roku

Termin oferty: 10.10.2015

 

 
WPHI Szanghaj, Chiny

Wsparcie polskich firm przy staraniach o wejście na tutejszy rynek, promocji polskich produktów w Chinach. Doskonałym przykładem firmy, która ma już doświadczenie i odnotowała sukcesy sprzedażowe jest firma Sunreef, o czym WPHI pisze na swojej stronie internetowej - zapraszamy do lektury https://shanghai.trade.gov.pl/pl/szukaj/zwylke/?pix=1&q=sunreef

Wsparcie podczas organizowanych na miejscu konferencji prasowych, rozmowach biznesowych, jak również przy dystrybucji katalogów i innych materiałów promocyjnych, w czasie profilowanych targów na obszarze podległym terytorialnie placówce.

Zlecanie ekspertyz w zakresie charakterystyki lokalnego rynku i poszczególnych branż przemysłu. Zależy to od stopnia zainteresowania polskich przedsiębiorców i chęci ich uczestniczenia w targach.

 

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI (30m2) podczas targów inwestycyjno-handlowych w Xiamen (prowincja Fujian) – 08-11.09.2015 Xiamen

Termin oferty: 31.08.2015

 

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI (30m2) podczas Chińskich Międzynarodowych Targów Przemysłu Rekreacyjnego – 30.10-2.11.2015 Hangzhou

https://goo.gl/Sgu9FO

Termin oferty: 09.09.2015

 
WPHI Dżakarta, Indonezja

Możliwość prezentacji oferty – katalogi – na stoisku WPHI podczas Maritime Expo 7-9.10.2015 w Dżakarcie

Wystawa przeznaczona jest dla przedsiębiorców oferujących swoje usługi, rozwiązania, produkty, technologie w takich dziedzinach jak: budowa, remonty, naprawa, wyposażenie statków i łodzi, w tym jednostek specjalistycznych wykorzystywanych do wydobycia ropy i gazu z dna morza. Dokładny opis profilu wystawców znajduje się na poniższej stronie: http://www.maritimexpo.co.id/Exhibit/Who-Should-Exhibit1/

Termin oferty: 07.09.2015

 

 


 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter