Walne zgromadzenie POLBOAT – podsumowanie

W środę 12 czerwca br. odbyło się Walne Zgromadzenie Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty (POLBOAT), w trakcie którego zatwierdzono Sprawozdanie finansowe, Sprawozdanie merytoryczne oraz Sprawozdanie Komisji rewizyjnej Izby za rok 2023, a także udzielono absolutorium członkom Zarządu i członkom Komisji rewizyjnej.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w spotkaniu członków POLBOAT udział wzięła rekordowa ilość firm i osób. Łącznie podczas Walnego reprezentowanych było 78 podmiotów, będących członkami Izby.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i przyjechali do Mikołajek, ponieważ to bardzo ważne, żebyśmy mogli przynajmniej raz w roku spotkać się jako branża i porozmawiać o najważniejszych sprawach, a także wymienić doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe.

Na spotkaniu obecni byli wszyscy członkowie obecnego Zarządu (Michał Bąk, Sebastian Majewski, Łukasz Szyca, Paweł Błaszak, Tomasz Gonciarz, Adriana Kasprzak, Maciej Zalewski) oraz członkowie Komisji Rewizyjnej (Sebastian Nietupski, Piotr Jasionowski, Marcin Szklarek), a także członkowie wspierający POLBOAT – Polski Związek Żeglarski reprezentowany przez Pana Prezesa Tomasza Chamerę i kancelaria Zbroja Adwokaci, w osobie Pani Sandry Murawskiej. 

W tym roku szczególnie chciałem podziękować firmom, które zdecydowały się wystawić swoje produkty i usługi w Strefie Prezentacji:

ACTIVESOL

ADAMIX

AIRMECH

APR IMPET

AVOCADO

EDELO

EIS INSURANCE POLSKA

EL-CAB

FONTANSKI MARINE SUPPY

GREAN DREAM BOATS

INTUITION YACHTS 

LIBERY MARINE

NOVOL

SKLEJKA TRADE

SOFIC

TEZANA

TROTON

ZBROJA ADWOKACI

Ta nowa inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem i na pewno będzie kontynuowana w kolejnych latach.

W tegorocznej Strefie Prezentacji, przypominającej mini-targi, mogliśmy zapoznać się z różnorodną ofertą członków Izby – od silników elektrycznych i paneli fotowoltaicznych, przez przeróżne elementy wyposażenia jachtów, w tym stal nierdzewną i sklejkę, a także wiązki elektryczne, chemię jachtową, po oferty projektowania jachtów czy budowy form, programy optymalizujące procesy produkcyjne, usługi ubezpieczeniowe i rejestracyjne, na trójwymiarowych mapach akwenów kończąc. 

Naprawdę, niech żałują Ci, którzy tego nie widzieli.

Po zakończeniu obrad Walnego zgromadzenia przywitano w Izbie nowych członków i wręczono Certyfikaty przynależności do POLBOAT, a następnie odbył się rejs statkiem Chopin wraz z poczęstunkiem.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter