Walne Zgromadzenie Izby Polskie Jachty

W dniu 10.06.2022 r. odbyło się Walne Zgromadzenie członków Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY.

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, Walne Zgromadzenie POLBOAT ponownie odbyło się w trybie stacjonarnym w Hotelu Mikołajki ***** Conference & SPA położony przy Alei Spacerowej 11

Z powodu braku kworum wymaganego przez Statut w pierwszym terminie, Walne Zgromadzenie odbyło się w drugim terminie określonym w zawiadomieniu o jego zwołaniu.

Podczas spotkania zatwierdzono sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie merytoryczne Zarządu Izby za rok 2020, a także sprawozdanie Komisji Rewizyjnej. Ponadto zaprezentowano najważniejsze tegoroczne projekty m.in.: program popularyzacji wodniactwa dla początkujących – Zostań Wodniakiem, POLBOAT YACHTING FESTIVAL oraz program rozwoju szkolnictwa zawodowego dla branży jachtowej.

Na zakończenie spotkania przywitano w gronie członków Izby nowe podmioty, które dołączyły niedawno do stowarzyszenia. Firmy te otrzymały Certyfikaty członkostwa i miały możliwość krótkiej prezentacji swojej działalności przed pozostałymi zebranymi.

W tym roku, podczas Walnego Zgromadzenia w Mikołajkach, w gronie członków POLBOAT oficjalnie powitaliśmy:

– Canna Boats

– Carpet Studio

– Cremo Pol

– Dirigo Coating

– Intuition Yachts

– Perla Yachts Group

– SOFIC

– TechnoLab

– TEZANA

– Yachtsmen.eu

Dzień wcześniej wszyscy członkowie Izby odbyli rejs integracyjny Statkiem Chopin połączony z poczęstunkiem na pokładzie.

Zarząd Izby POLSKIE JACHTY serdecznie dziękuje wszystkim za obecność, jak również tym firmom, które przekazały swoje pełnomocnictwa.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter