Ruszyła rezerwacja miejsc na Polboat Yachting Festival 2024

Polboat Yachting Festival to najważniejsza i największa wystawa jachtowa organizowana w Polsce na wodzie, wizytówka polskiej branży, zaliczana już do grona najważniejszych europejskich imprez jachtowych, na której co roku prezentują się najbardziej prestiżowe polskie stocznie i marki jachtowe oraz inne firmy związane z branżą nautyczną.

Od 01.01.2024 ruszyła sprzedaż miejsc wystawienniczych na 5. edycję targów Polboat Yachting Festival, która odbędzie się w terminie 18-21 lipca br. w Marina Yacht Park należącej do Grupa PHN w Gdyni.

Tegoroczny cennik oraz formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać mailowo celem rezerwacji miejsca na wodzie lub na lądzie, dostępne są już na stronie internetowej wydarzenia: https://yachtingfestival.pl/ – w zakładce Dla Wystawców.

Do końca kwietnia obowiązują ceny Early Bird, ale z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i ograniczoną ilość dostępnych miejsc w gdyńskiej Marinie Yacht Park, radzimy nie zwlekać z rezerwacją powierzchni wystawienniczej. Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

W związku z faktem, że to już piąta edycja tej popularnej imprezy, organizatorzy – POLBOAT – przygotowują szereg atrakcji. Szczegóły już wkrótce!

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter