Relacja z DBMIBS 2024

W dniach 14-18 lutego 2024 odbyła się kolejna edycja Discover Boating Miami International Boat Show.

Ta największa impreza wystawiennicza w USA, poświęcona łodziom i jachtom z całego świata. Corocznie przyciąga ponad 100 000 odwiedzających, którzy mogą podziwiać ponad tysiąc bardzo poszukiwanych produktów nautycznych, generując tym samym potężny impuls marketingowy dla całej branży jachtingu rekreacyjnego.

W tym roku targi w Miami po raz drugi z rzędu stały się okazją dla polskich firm z branży jachtowej do prezentacji swojej oferty. Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z izbą POLBOAT zorganizowała ponownie specjalne stoisko, na którym prezentowane były produkty Made in Poland, przeznaczone na największy rynek nautyczny świata. Do udziału zgłosiło się 8 polskich marek: Airslide, Botatechnik, Crea-Form, Gastop, Northman, Yachts-Boat, Virtue i Wiszniewski-Yachts.

Przez cały czas trwania imprezy trwały multimedialne pokazy polskich produktów, które przyciągały spore grono zarówno samych zwiedzających, jak i branżowych specjalistów szukających nowych możliwości. Ale najważniejszym wydarzeniem była konferencja prasowa, na której przedstawiciele polskich marek starali się zdobyć uznanie i zainteresowanie licznie zgromadzonych brokerów i dealerów, jak i dziennikarzy. Dodatkowo, do udziału w prezentacji, zapraszani byli przedstawiciele stoczni Galeon i Sunreef, którzy wystawiali swoje jachty na własnych stoiskach.

Serdeczne dziękujemy kolegom z Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w USA za perfekcyjną współpracę i liczymy, że to nasze wspólne działanie przyniesie wiele korzyści polskich przedsiębiorcom, a w przyszłości dane nam będzie jeszcze nie raz pracować z PAIH przy realizacji kolejnych projektów promujących polską branżę na świecie.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter