La Mare Houseboats z Godłem „Teraz Polska”

Kapituła konkursu „Teraz Polska” po raz 33. wybrała najlepsze polskie produkty, usługi i innowacje.

W 2023 r. Godłem „Teraz Polska” nagrodzono 22 firmy (2 firmy otrzymały wyróżnienie). Kapituła Godła „Teraz Polska” uhonorowała również Wybitnych Polaków. Ten zaszczytny laur trafił do Igi Świątek i Andrzeja Krakowskiego.

Laureaci Godła „Teraz Polska” są filarami, instytucjami wiarygodności. Reprezentują to, co najlepsze w przedsiębiorczości, a przedsiębiorczość jest najpotężniejszą siłą, która może zmieniać społeczeństwo i poprawiać życie ludzi. W swej istocie przedsiębiorczość polega na zidentyfikowaniu problemu, a następnie na odwadze i kreatywności, które pozwolą ów problem rozwiązać. Wiedzie do tego droga podejmowania ryzyka, eksperymentowania i wyciągania wniosków z porażek – nie jest to zatem droga łatwa. Lecz podążanie nią doprowadza do powstania czegoś nowego i wartościowego, czego wcześniej nie było. Z tej okazji warto wspierać przedsiębiorców przy każdej okazji oraz zapewniać im narzędzia, warunki, również instytucjonalne i prawne, oraz zasoby potrzebne do odniesienia sukcesu. Wierzymy, że kiedy przedsiębiorcy prosperują, wszyscy odnoszą korzyści  – powiedzial Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

W gronie firm, które uzyskały prawo oznaczenia znakiem „Teraz Polska” swoich produktów, usług i innowacji. znalazły się między innymi: blok do chirurgii małoinwazyjnej, technologia trójwymiarowej wizualizacji obrazowych danych diagnostycznych, urządzenia dla branży telewizyjnej, program do komunikacji dla osób niemogących się porozumiewać, platforma publikacji naukowych, zabytkowa kopalnia, leasing, system antydronowy i kilka innych absolutnie wyjątkowych produktów, usług i innowacji.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie laureatów Godła „Teraz Polska” znalazła się stocznia La Mare. Producent houseboatów z Bydgoszczy, na rynku obecny jest od 2010 roku i w tym czasie zdobył ogromne doświadczenie. Dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym na pokładzie, oraz systemom fotowoltaicznym jak i systemom filtracji wody i oczyszczania nieczystości, produkty La Mare umożliwiają całkowitą niezależność od mediów zewnętrznych.

Warto wspomnieć, że zakończenie 33. edycji Konkursu „Teraz Polska” jest również momentem, od którego można zgłaszać produkty i usługi do 34. edycji. – Do czasu oficjalnej inauguracji kolejnej edycji Konkursu firma może złożyć ankietę rejestracyjną, która jest rodzajem wstępnej deklaracji udziału w Konkursie. Po inauguracji, która nastąpi jesienią 2023 roku, będzie można przejść do drugiego etapu zgłoszenia, czyli przesłać ankietę weryfikacyjną – tłumaczy Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. Zachęcamy firmy do zgłaszania produktów i usług, ponieważ Godło „Teraz Polska” jest dla klientów najlepszą i uznawaną przez nich samych wskazówką, że dany produkt lub usługa cechują się najwyższą jakością i polskim pochodzeniem.

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter