ICOMIA World Marinas Conference 2021

International Council of Marine Industry Associations (ICOMIA) – założona w 1966 roku międzynarodowa organizacja zrzeszającą przedstawicieli przemysłu jachtowego z 32 krajów, w tym POLBOAT, zaprasza na ICOMIA World Marinas Conference, która odbędzie się w dniach 12-14 października w Dubaju.

Konferencja zgromadzi 200 uczestników, w tym wiodących operatorów marin i jacht klubów w regionie, właścicieli i sprzedawców wraz z przedstawicielami powiązanych agencji rządowych. Wydarzenie zaprezentuje innowacje w zakresie nowych usługach marin i stoczni, a także zajmie się niektórymi ważnymi problemami dla całego środowiska.

Prezentacje i dyskusje panelowe skupią się na przyszłych trendach rekreacyjnych, społecznych i ekonomicznych oraz ich wpływie na mariny. Sesje te obejmą również zarządzanie aktywami, konserwację i analizę porównawczą, łagodzenie ryzyka, przywództwo środowiskowe i wiele innych długo oczekiwanych tematów.

Jak zapewniają organizatorzy, World Marinas Conference to najlepszy sposób na spotkanie twarzą w twarz z najważniejszymi osobami z całego świata oraz możliwość poznania najnowszych produktów przygotowanych specjalnie dla marin, jacht klubów oraz stoczni.

Program oraz wszystkie informacje dostępne na stronie: ICOMIA | World marinas conference 2021

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter