European Boating Industry for Ukraine

Zarząd EBI postanowił rozpocząć kampanię zbierania funduszy pod hasłem „European Boating Industry for Ukraine”, aby stanąć po stronie Ukrainy w tym trudnym czasie.

Wydano w tej sprawie następujący komunikat:

„Pogarszająca się sytuacja na Ukrainie nadal kładzie się cieniem na Europie. Wiele osób z naszej branży od lat ściśle współpracuje z ukraińskimi kolegami i jesteśmy w kontakcie z firmami na Ukrainie, które robią wszystko, aby pomóc swoim pracownikom w tym trudnym okresie. Nasi koledzy w Polsce i poza nią również robią wszystko, aby pomóc uchodźcom uciekającym z Ukrainy.

W tym celu współpracujemy z niemiecką organizacją charytatywną Action Medeor e.V., która specjalizuje się w dostarczaniu ratownictwa medycznego na obszary objęte wojną i kryzysami. W zbiórce pieniędzy mile widziane są darowizny od firm i osób prywatnych. Action Medeor jest certyfikowany i wystawia pokwitowania darowizny (zgodnie z prawem niemieckim). Razem z BVWW, od którego narodził się pomysł, założyliśmy stronę fundraisingową, którą można znaleźć TUTAJ.

W zakresie promocji i wsparcia zostaną wykonane:

– Promocja za pośrednictwem kanałów EBI i sieci społecznościowych

– Promocja członków EBI (dobrowolnie – daj nam znać, jeśli chcesz, aby Twoje logo i nazwa stowarzyszenia zostały dodane do załączonej grafiki i strony zbiórki)

– Kampania wśród wszystkich stowarzyszeń z naszego sektora w Europie i na świecie, aby uzyskać jak najszersze wsparcie”

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter