Marine Industry Forum na Wiatr i Woda w Warszawie

W dniach 8-11 marca 2018 r. w Warszawie odbędą się 30. targi Wiatr i Woda, które w tym roku zapowiadają się wyjątkowo. Obok rekordowej ekspozycji wystawców – czołówki polskich producentów, importerów i dystrybutorów gościć będziemy największe gwiazdy sportów wodnych: olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy ponownie w Centrum EXPO XXI. Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE.

 

Targi WIATR i WODA to obok ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących.

Między innymi jubileuszowym targom WIATR i WODA towarzyszyć będzie jednodniowa konferencja Marine Industry Forum (w piątek 9 marca), która zapowiada się niezwykle ciekawie. Tegoroczną edycję rozpocznie konferencja dotycząca Programu Promocji Polskiej Branży Przemysłu Jachtowego na lata 2018-2019, którą poprowadzą przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, POLSKIE JACHTY.

Warszawska edycja Marine Industry Forum to niepowtarzalna okazja dla ludzi z branży przemysłu jachtowego do zapoznania się z konsekwencjami i zagrożeniami, wynikającymi ze zmian regulacji prawnych dotyczących zatrudniania obcokrajowców w Polsce oraz Prawa Wodnego. O wyzwaniach i błędach najczęściej popełnianych przy zatrudnianiu obcokrajowców przez polskie przedsiębiorstwa opowiedzą eksperci w panelu dyskusyjnym. Ponadto, na Marine Industry Forum nie zabraknie prezentacji i promocji innowacji technologicznych, poświęconych najnowszym trendom w branży przemysłu jachtowego. Warszawska edycja poświęcona będzie Drukowi 3D, tematyce szalenie aktualnej w branży przemysłu jachtowego.

Więcej informacji o Programie Marine Industry Forum na stronie internetowej www.wiatriwoda.pl.

Udział dla przedstawicieli z branży jachtowej jest możliwy po wcześniejszej rejestracji.

 

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter