MARINE INDUSTRY FORUM - Katowice, 10-11 listopada 2017

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY zaprasza do bezpłatnego udziału w forum technologicznym Marine Industry Forum, które odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w dniach 10-11 listopada 2017 (równolegle ze Śląskimi Targami Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA). Organizatorem Marine Industry Forum jest Murator EXPO, partnerem - Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY.

 

Marine Industry Forum to pierwsza w Polsce impreza B2B, skierowana do przedstawicieli przemysłu jachtowego. Forum składa się z części wystawienniczej i konferencyjnej - unikalnych na polskim rynku branżowych spotkań i eksperckich szkoleń.


Wykłady poprowadzą wybitni naukowcy i eksperci z Polski i zagranicy, m.in. z: Uniwersyetetu w Padwie, Politechnik: Śląskiej, Krakowskiej, Lubelskiej i Rzeszowskiej, Uniwersytetu Śląskiego, przedstawiciele resortów Rozwoju, Środowiska, Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz prezesi korporacji i założyciele start-upów z kraju i zagranicy. Spotkania poświęcone będą najgorętszym rynkowym tematom, m.in. najnowszym trendom i technologiom na rynku jachtów i łodzi, drukowi 3D, innowacyjnym biokompozytom, najnowocześniejszym systemom nawigacyjnym, nowej generacji materiałom wykończeniowym, napędom hybrydowym czy zmieniającym się regulacjom prawnym.

 

W celu zapoznania się z aktualnym programem Forum i dokonania bezpłatnej rejestracji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: http://mif.wiatriwoda.pl.

Dzięki możliwościom jakie daje system rejestracyjny, zachęcamy do nawiązania kontaktu z wybranym partnerem biznesowym, wystawcą bądź prelegentem Forum i umówienia bezpośredniego spotkania w Strefie Spotkań Forum niezależnie od wydarzeń ujętych w programie.

 

Zapraszamy Państwa do rejestracji online i uczestnictwa w pierwszej edycji Marine Industry Forum. Mamy nadzieję, że będzie to początek wieloletniej i owocnej współpracy grona aktywnych przedstawicieli branży przemysłu jachtowego.

Liczba Uczestników w Marine Industry Forum jest ograniczona, a o możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

 

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter