Zaproszenie na konferencję - Iława 26.05.2017

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pt.: "Ekonomia Wody na Warmii i Mazurach – perspektywy inteligentnej specjalizacji", która towarzyszyć będzie Międzynarodowym Regatom Rowerów Wodnych Jeziorak 2017.

Konferencja odbędzie się 26 maja 2017 r. w Hotelu Port 110 w Iławie. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja skierowana jest do szeroko rozumianej branży jachtowej, przedstawicieli firm i instytucji świadczących usługi w zakresie transportu wodnego i turystyki, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, środowisk naukowych i samorządów lokalnych.

Główne cele konferencji to przedstawienie dobrych praktyk z regionu we wdrażaniu rozwiązań dotyczących rynku pracy poprzez współpracę na linii: biznes – szkoła zawodowa – samorząd oraz przedstawienie oczekiwań i pomysłów na wsparcie przedsiębiorców w zakresie nawiązywania współpracy ze szkołami zawodowymi i administracją samorządową.

Prosimy o zgłoszenie udziału do 22 maja 2017 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie i nadesłanie formularza zgłoszeniowego.

Podajemy linki do ściągnięcia programu konferencji i formularza zgłoszeniowego.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter