Zaproszenie na konferencję w sprawie kształcenia kadr dla przemysłu jachtowego.

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY zaprasza na konferencję: „Kształcenie kadr dla nowoczesnej gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej – wyzwania, bariery, oczekiwania”, która się odbędzie dn. 11.04 br. w Auli Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej.

 

Celem konferencji jest wypracowanie systemowego modelu współpracy szkół zawodowych z pracodawcami ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb przemysłu jachtowego.

Podczas konferencji zostanie podjęta próba zdiagnozowania obecnego stanu oraz poruszona kwestia koniecznych zmian w kształceniu zawodowym i wpływu pracodawców na ten proces.

Ponieważ rozwiązania w modelu kształcenia zawodowego powinny zapewnić dostosowanie oferty edukacyjnej szkół do rzeczywistych potrzeb współczesnego rynku pracy mocno liczymy na Państwa udział w konferencji i panelach dyskusyjnych.

Osoby, które chciałyby wziąć udział proszone są o potwierdzenie swojej obecności na mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do końca marca br.

Organizatorami konferencji jest organizacja „Pracodawców Pomorza” oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Partnerem jest Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY.

 

Link do ściągnięcia szczegółowej Agendy Konferencji.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter