Polski Pawilon na METS

Na targach METS (Marine Equipment Trade Show) w Amsterdamie, po raz pierwszy w historii tych najważniejszych na świecie targów osprzętu, z inicjatywy Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, powstał Polski Pawilon.

 

Polskie firmy, od wielu lat prezentujące swoje produkty i usługi na METS, wreszcie mogą robić to w jednej lokalizacji i pod biało czerwoną flagą. W skład Polskiego Pawilonu podczas tegorocznej edycji targów weszły następujące przedsiębiorstwa: BWP Skórkiewicz, Delphia Yachts Kot, E-tech Drives/Star Investments, Model Art oraz Sea Line.

Z tej okazji na stoisku zorganizowanym wspólnie przez Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Hadze odbył się Cocktail, w którym udział wzięło wielu wybitnych przedstawicieli naszej branży oraz wysokiej rangi delegaci światowej organizacji ICOMIA oraz europejskiej EBI, których członkiem jest Izba.

Członkowie Zarządu Polskiej Izby podkreślają, że to dopiero pierwszy krok, umowa z RAI Amsterdam podpisana jest na cztery lata i już w przyszłym roku spodziewane jest minimum podwojenie ilości wystawców w ramach Polskiego Pawilonu.

 

 
 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter