Zakończyły się targi BOOT Dusseldorf 2016

W dniach 23-31 stycznia b.r. w Dusseldorfie odbyła się 47 edycja targów BOOT. Okazała się ona niezwykle owocna dla polskich stoczni o czym świadczyć może ilość zwiedzających na stoiskach, zapytań na temat ofert a przede wszystkim podpisanych na miejscu zamówień.

Ogromny sukces w Dusseldorfie odniosła firma Galeon, która jako pierwsza z polskich firm w historii otrzymała prestiżową nagrodę European Powerboat of The Year 2016 za Galeon 500 Fly.

Warto zaznaczyć, że Delphia Yachts Kot (za Maxi 1200) oraz stocznia Northman (za Maxus 26) były nominowane w European Yacht of The Year 2016.

Gratulujemy!

Aktywna w Dusseldorfie była także Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY, która wraz z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Kolonii zorganizowała dla niemieckich dziennikarzy branżowych prezentację wybranych stoisk polskich producentów jachtów. Dziennikarze odwiedzili stoiska stoczni Galeon, Delphia Yachts Kot, Northman oraz Parker Poland. Celem wydarzenia było zapoznanie niemieckich dziennikarzy z aktualnymi danymi na temat polskiego przemysłu jachtowego, jego historii i dynamicznego rozwoju w ostatnim ćwierćwieczu, a także przedstawienie aktualnej oferty wiodących polskich producentów. 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter