Progressive Miami International Boat Show, Miami, FL, 11–15 luty 2016

Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA zaprasza przedstawicieli polskich firm branży łodzi rekreacyjnych do odwiedzenia największej na świecie imprezy wystawienniczej w tej dziedzinie Progressive Miami International Boat Show http://www.miamiboatshow.com/, która odbędzie się w dniach 11-15 lutego 2016 w Miami, na Florydzie. Odbywające się po raz 75-ty targi, teraz w nowym centrum wystawinniczym o powierzchni 200,000 m2 na wyspie Virginia Key, zgromadzą ponad 1,500 łodzi na lądzie i wodzie, 2,000 wystawców oraz 100,000 odwiedzających.

Zakres produktowy targów obejmuje : łodzie rekreacyjne (jachty, motorówki, inne), silniki i urządzenia napędowe, elektronikę morską i urządzenia nawigacyjne, wyposażenie marin i pomostów, sprzęt, akcesoria i wyposażenie jachtowe, urządzenia do transportu łodzi i inne. Targi otrzymały status International Buyer Program (IBP) Departamentu Handlu USA oferujący kwalifikowanym przedstawicielom zagranicznych firm z branży łodzi rekreacyjnych zainteresowanym odwiedzeniem targów nastepujące benefity:

  • Bezpłatną rejestrację VIP na cały okres targów (rejestracji trzeba dokonać do 8 stycznia)
  • Możliwość umówienia spotkań z wystawcami amerykańskimi zainteresowanymi eksportem
  • Zaproszenie na przyjęcie dla międzynarodowych gości w Rusty Pelican Restaurant
  • Bezpłatny udział w większości seminariów
  • Bezpłatne korzystanie z VIP International Business Center na terenie targów (WiFi, miejsce spotkań, napoje, tłumacze, pomoc przedstawicieli Departamentu Handlu)
  • Talony na lunch na terenie targów
Rejestracji na targi oraz rezerwacji hotelu można dokonać na http://www.miamiboatshow.com/ibp
Pytania w sprawie targów proszę kierować do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w Biurze Radcy Handlowego Ambasady USA.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter