POLBOAT gościem specjalnym International Boat Show and Festival w Haikou

W dniach 1-2 grudnia 2015 r. w mieście Haikou na wyspie Hainan w Chinach odbyła się impreza International Boating Business Conference organizowana przez IBSF (członka międzynarodowej federacji ICOMIA). Gościem specjalnym była Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLSKIE JACHTY, której Sekretarz Generalny Michał Bąk przedstawił w skrócie historię, obecny potencjał i plany na przyszłość polskiej branży jachtowej.

 

O wysokiej pozycji polskiego przemysłu jachtowego na świecie świadczyć może fakt, że oprócz przedstawiciela POLBOAT, w konferencji wzięły udział dwie czołowe stocznie z Polski – Delphia Yachts Kot oraz Sunreef Yachts. Prezentacje PR Managerów - Ewy Kot i Karoliny Paszkiewicz cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obie Panie udzieliły również wywiadów do chińskiej telewizji i wzięły udział w panelu matchmakingowym, w którym miały możliwość indywidualnych rozmów z chińskimi przedsiębiorcami.

Polska delegacja na International Boating Business Conference była najliczniejsza. Oprócz przedstawicieli naszego przemysłu jachtowego w konferencji wzięły udział takie kraje jak: Chorwacja, Finlandia, Holandia, Korea Płd, Niemcy, Sri Lanka, Stany Zjednoczone. Międzynarodową federację ICOMIA reprezentował Sekretarz Generalny Udo Kleinitz - wybrany na to stanowisko w trakcie czerwcowego Kongresu, który zorganizowany był w Gdańsku przez POLBOAT. 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter