Konferencja prasowa Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY

W piątek 20 listopada podczas łódzkich targów Boatshow odbyła się konferencja prasowa Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY.

Tematem przewodnim był nowy program wsparcia Ministerstwa Gospodarki, w którym znalazła się branża jachtowa.

Oprócz tego poruszony został temat Przewodnika po zmianach w przepisach unijnych dotyczących rekreacyjnych jednostek pływających i skuterów wodnych (dyrektywa 2013/53/UE uchylająca dyrektywę 94/25/WE), które wchodzą w życie od stycznia 2016 roku. Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych kończy właśnie przygotowywanie polskiej wersji językowej Przewodnika i na początku grudnia będzie on dostępny dla członków naszej Izby.

Kolejną sprawą, o której była mowa podczas konferencji to plany na 2016 rok, w którym Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych obchodzić będzie jubileusz 10-lecia. Z tego powodu szykowane są akcje, mające w znaczącym stopniu usprawnić działanie Izby i przynieść wymierne korzyści przede wszystkim członkom naszego stowarzyszenia, ale również pośrednio powinno przełożyć się na całą branżę przemysłu jachtowego w Polsce.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter