Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY oraz Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej serdecznie zapraszają na: Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego.

W środę 25 listopada br. na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się Yacht Day 2015 – spotkanie pracowników, doktorantów i studentów PG z projektantami i producentami reprezentującymi największe stocznie jachtowe w Polsce.

Przedsięwzięcie zostało zaplanowane w ramach realizacji porozumienia o współpracy Politechniki Gdańskiej z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, dotyczącej odbywania staży, praktyk, badań rozwojowych, zastosowania nowych technologi oraz komercjalizacji wiedzy studentów WOiO PG.

Impreza będzie miało charakter otwartej dyskusji z udziałem największych producentów jachtów w Polsce oraz specjalistów branży. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele m.in. stoczni Sunreef, Delphia Yachts Kot, Ostróda Yacht, Balt-Yacht, Parker Poland/Model-Art., S.M. Europe Chacewicz Yachten oraz firm Sail Service i Kotniz.

Trzecia już edycja Yacht Day odbędzie się w środę 25 listopada 2015 o godz. 10.00 w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Program Yacht Day III dostępny tutaj

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter