Zmiany w europejskich procedurach dotyczących demontażu i recyklingu łodzi wycofanych z eksploatacji.

Informujemy, że federacja EBI formalnie zakończyła projekt unijny BOAT DIGEST dotyczący procedur bezpiecznego demontażu i podnoszenia świadomości społeczności właścicieli łodzi w kwestii jednostek wycofanych z eksploatacji.

Jednakże ocena niektórych zmian jest nadal w toku.

W dniu 23 września w Brukseli zorganizowano końcową konferencję. Raport z konferencji zostanie uwzględniony we wrześniowym biuletynie EBI oraz już wkrótce dostępny będzie w dziale Aktualności na stronie EBI http://www.europeanboatingindustry.eu/

Zainteresowanych odsyłamy na stronę http://www.boatdigest.eu gdzie w prawym górnym rogu dostępna jest zakładka „Training modules”. Po jej kliknięciu rozwija się opcja wyboru modułu:

– szkoleniowy - dotyczący demontażu i recyklingu rekreacyjnych jednostek pływających, skierowany do firm zajmujących się obecnie takimi działaniami lub planujących robić to w przyszłości

– świadomościowy – przeznaczony dla wszystkich właścicieli łodzi rekreacyjnych

Zachęcamy do wejścia na stronę http://www.boatdigest.eu i wyboru odpowiedniego modułu ze względu na Wasz charakter działalności, a następnie zapoznania się z końcowymi zapisami tam zawartymi i przekazania nam Waszych opinii.

Wszelkie wasze uwagi będą mile widziane i automatycznie przekazane do EBI.

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter