ZAPROSZENIE na Konferencję pn. PROMOCJA POLSKIEJ GOSPODARKI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji pn. PROMOCJA POLSKIEJ GOSPODARKI NA RYNKACH MIĘDZYNARODOWYCH, organizowanej przez Departament Instrumentów Wsparcia Ministerstwa Gospodarki, która odbędzie się w dniu 28 września (poniedziałek) 2015 r. na Stadionie Narodowym, Al. Ks J. Poniatowskiego 1, Sala La Cantina.

Konferencja ma na celu podsumowanie działań zrealizowanych w ramach Poddziałania 6.5.1 POIG. Podczas konferencji odbędzie się wręczenie nagród dla ekspertów zaangażowanych w realizację projektu w WPHI, nagród dla Kierowników WPHI, którzy wyróżnili się zaangażowaniem w realizację Poddziałania 6.5.1 POIG oraz nagród Ministra Gospodarki dla przedsiębiorców, którzy uczestniczyli w działaniach podejmowanych w ramach projektu i w znacznym stopniu przyczynili się do promocji polskiej gospodarki zagranicą.

Konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy przedsiębiorców, a także rozmów z przedstawicielami WPHI, MG oraz innych zaproszonych instytucji (m.in. PARP, KUKE, PAIiIZ, BGK, COIE), podczas których przedsiębiorcy będą mogli uzyskać informację nt. możliwości rozwoju i wsparcia ich działalności eksportowej, nowych projektów realizowanych przez DIW w perspektywie finansowej 2014-2020, jak również uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące specyfiki interesujących ich rynków.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, ale możliwy po zarejestrowaniu się (http://konferencje.rp.pl/dzienprzedsiebiorcy/) i otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa.

 

Kontakt organizacyjny:
Magdalena Dresler
,
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
tel.: +48 506 054 186

 
 

Złoty Sponsor

 

Partner Medialny

 

KONTAKT

STADION NARODOWY
al.ks.J.Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
Tel: +48 735 45 22 33
NIP: 525-23-81-085
email: office@polboat.eu

© Copyright 2011-2016 - All rights reserved
Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych

facebook twitter