Promocja polskiego przemysłu jachtowego na METSTRADE 2022

METSTRADE (Marine Equipment Trade Show) to największe w Europie targi sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej.

Od 2016 roku wystawcy z Polski mają możliwość wystawiania się w jednej lokalizacji, pod biało-czerwoną flagą. W tym roku Polski Pawilon tworzyć będą Kotniz, BWP, Demex, Adriatica Yacht Upholstery oraz Janmor i Aqua Vendo w ramach stoiska Regionu Łódzkiego.

 

Dodatkowo na tegorocznej edycji Ministerstwo Rozwoju i Technologii organizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Rolę eksperta branżowego na stoisku pełnić będzie przedstawiciel POLBOAT.

 

W związku z powyższym zapraszamy członków Izby do skorzystania z następujących możliwości promocyjnych w ramach stoiska narodowego w Polskim Pawilonie (hala nr 5):

  • Dystrybucja materiałów reklamowych
  • Wyświetlenie filmu promocyjnego

 

Ponadto zapraszamy wszystkich polskich przedsiębiorców obecnych na METS do udziału w tradycyjnym Polish Cocktail Party, które jak zwykle organizowane będzie na zakończenie pierwszego dnia targów  – 15.11.2022, w godz.17.00-19.00 – w Pawilonie Polskim w hali 5.

 

Przypominamy także, że do 8 listopada przedstawiciele branży mogą zarejestrować się i odebrać darmowe wejściówki na METS – link do rejestracji: METSTRADE 2022

keyboard_arrow_up
Facebook
Twitter